Banner Top
Log In

Erikli, Ürettiği mineral suya meyve tadı kattı.

 Türkiye’nin sevilen Su’yu Erikli yeni bir meyve tatlı yeni bir maden suyu üretti. “Erikli Mineral” adı ile sunulan ürünün ambalajında içeriğinde bulunan tadın meyvesi ve adı açıkça yeralıyor. Ürünü tanıtmak için toplumsal medyada etkin kişileri ve ünlüleri bir araya getirerek toplumun dikkatini üzerine çekmek isteyen Erikli Mineral Açık Ortaklığı, “Yükselt Kendini” izleği ile bir eğlence düzenledi. davete katılan ilgi gösteren ünlülere gece boyunca bolca aromalı mineral su sunuldu. Ünlülerce mineral suya ilave edilen bu tadı sevdiklerini ifade ettiler.

Türkiye’de su iş kesiminin önderlerinden olan su markası Erikli, meyve aromalı maden suyu serisi yeni “Erikli Mineral”i Hotel Les Ottomans’da bir eğlence etkinliği düzenleyerek davetli katılımcılara tanıttı. Davetli konuklar arasında sanat ve iş kesiminden ünlü konuklar vardı. Bunun yanında Sahip oldukları toplumsal medya ve dijital kanalları aracılığı ile tercih ettikleri ürün ya da hizmetlere hayran kitlelerini de yönlendirme becerisine sahip bazı seçkin kişilerinde olduğu gözlendi. Keyif veren bir havada gerçekleşen tanıtım etkinliği aynı zamanda birbirleri ile uzun zamandır görüşemeyen pek çok ünlüyü de biraraya getirmiş oldu.

Ayaküstü sohbetlerde toplumsal yaşamın tanınmış kişileri Eliz Sakuçoğlu, Arda Türkmen, Emel Yıldırım, Akasya Asıltürkmen, Mahmut Ziylan, Emine Ün, Çiğdem Kayalı, Yağız İzgül, Öykü Çelik, Kübra Açil ve Ayşe Kucuroğlu sayılabilir. Erikli Mineral suyunda sunulduğu ortamda enerjisi yükselen konuklar; Aybuke Albere tarafından sunulan canlı konserde eğlenceli dakikalar yaşadılar. Konserin devamında DJ’nin sunduğu ritimli müzikler ortamdan havasını bayağı yükseltti.

Erikli Mineral’e yoğun ilgi

Davette, Erikli Mineral’in meyve tatlı maden sularını Türkiye’de bir ilk olan ergonomik mavi cam şişesi ve yüksek standattaki çevir aç kapaktan oluşan yenilikçi tasarımı da beğenildi. Erikli Mineral, serinletici tat olarak yaz sezonunda hayli ilgi çekeceğe benziyor.

Arda Türkmen Erikli Mineral meyve tatlı mineral su tanıtım davetinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul

Banner 468 x 60 px