Banner Top
Log In

HAKKIMIZDA

BIZ, KobiSector DERGİSİ

“KOBİ’LERİN GÜNCEL BULUŞMA NOKTASI”

Kobi Sector Dergisi, Amerikan Kobi Sector Magazine lisansı altında RCA Global Yapımcılık, İnşaatçılık, Madencilik Tarımcılık Hayvancılık Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi tarafından yayınlanmaktadır.

www.kobiSector.com sanal haber yayın ağı, [KOBİ]’leri oluşturan tüm işkollarındaki etkinlikleri izler. Bunun toplumsal yaşamımıza olumlu ve olumsuz etkilerini gözlemleyerek, yazılı hale getiren ve bir yandan günümüz insanını aydınlatırken, öte yandan tarihe bir izdüşümde bulunan hem güncel hemde ansiklopedik bir kaynaktır. Süreçleri tanımlayarak sınıflandıran ve gelecek nesillerimizin geçmişi sağlıklı algılamaları için anı görüntüleyerek geleceğe bir mesaj bırakan KobiSektor tüm işkollarımız ve bu işkollarını oluşturan kesimler için bir buluşma zemini ve üreticiler arısındaki bir köprüdür.

Profesyonel haber yayıncılığının yanında sağlıklı ve güvenilir bilginin yayılımını kolaylaştırmakta ve [KOBİ] ler arasında paylaşım sağlamaktadır.

KobiSector sanal, ‘an be an’ haberleri derleyerek sanalağ üzerinden okuyucuya sunuyor. İnsan yaşamına konfor sağlamak üzere sürekli teknik geliştiren ve son ürünler üreten ana iş kollarına küçük ve ortaboy atölyelerde 5-200 kişiye kadar istihdam sağlayan yıldızları keşfedilor gün yüzüne çıkararak farkedilmelerini sağlıyor.

İnsan yaşamının konforu için yeteneklerini ortaya koyan ve çeşitli işlevlerde nitelikli parça veya doğrudan hizmet üreten iş kesimleri için kendini ifade edebilme zemini kuruyor.
İşte gerçek üreticilerin www.kobiSector.com’ u benimsemelerinni temelinde yatan gerçek bu.

Küçük ve ortaboy işletmeler artık hedef kitleye erişimde ve masajları iletmekte, ulusal basının süzgecine takılmadan güvenli haber kanalı www.kobiSector.com ‘u takip ediyor, kendini burada daha rahat ifade edebiliyor.

Bu sanal haber yayıncılığı, aylık dergiden tamamen bağımsız bir içerik ile güncel nitelikteki, üretim, dağıtım ve satış zincirlerini kapsayacak biçimde sürdürülmektedir.

Ayrıca bu üretimler hakkında gelişime etki eden olumlu olumsuz dayatmalar ve politik haberleri duyurmaktadır.

Bu alanda görüş sahibi olan politik ve akademik yazarların makaleleri yayınlanmaktadır.
Kobisektör dergisinin sanalağ yayını, asıl derginin içeriğinden tamamen bağımsız olarak sanalağa ortamına girilmesi ile oluşur. Dergide yer almayan haberler makale röportaj ve anlık ve günlük duyurular anında okuyucuya erişmektedir. Bu yüzden anlık bir tüketim aracı konumunu korumaktadır. Böyelikle [KOBİ]’ lerle ilgili daha çok sayıda haberin kullanımına olanak tanımaktadır.

• Gün içinde kamuoyu ile paylaşımı gereken anlık ve güncel haberlerin son dakika başlığı altında sunulmasıyla da nerede ne olup bittiği ile ilgili bilgiler paylaşılmaktadır. Böylelikle okuyucu son gelişmeleri takip edebilme olanağına kuvuşur.

• Sanal sayfalar, dergide yer almayan etkinlikler, araştırmalar, sayısal tablolar, ülkelerin sosyal ve siyasal yaşamlarını özetleyen raporlar. Dijital dergi, sesli ve görüntülü röportajlar, Üretge, işletge ve ürün tanıtım videoları, kitap, müzik ve sinema gibi konulu bölümleri ile okuyucuya yeni çıkan eserler hakkında
bilgiler sunar.

• Sayfalarda yer alan bir başka bölüm ise, kobiler için uzmana sorun, bu bölümde işletmelerin yasalar, kanunlar, sosyal güvenlik, dış ticaret yolu ile alım ve dış ticaret yolu ile satım, gibi uzmanlık isteyen konularda kendi alanında
profesyonel uzmanların cevapladığı ücretsiz danışma bölümüdür.

İstanbul

Banner 468 x 60 px