Banner Top
Log In

Malezya AVON’a Türk Yönetmen atandı.

Kozmetik işkolunda yarattığı ürünlerle 70 ülkede etkin olan küresel doğrudan satış ortaklığı AVON’un Malezya Genel Yönetimi bir Türk’e teslim edildi. 31 Ekim 2017 tarihine kadar AVON Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika İş Geliştirme Yönetmeni olarak görev yapan Onur Erdinç, dogrudan AVON‘un Malezya operasyanlarının başına atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Onur Erdinç, iş yaşamına GlaxoSmithKline’da Yönetici Adayı (MT) olarak başladı. Burada çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra 2011 yılında Küresel Satış Okulu’na katılarak  AVON iş ailesinin calışan bir üyesi oldu.

Satış Geliştirme bölümünde takım yönetmeni olarak 2012 yılı sonuna kadar Türkiye ve İngiltere’de Bölge Satış Yönetmeni olarak  deneyim kazanan  Erdinç 2014 Ağustos ayında Kıdemli Satış Destek Yönetmenliği’nden İş Geliştirme Yönetmenliği’ne atanarak, Türkiye’deki İş Geliştirme bölümünü kurdu. 2016 yılında sorumluluk alanına Ortadoğu, Kuzey Afrika’yı da kattı.

AVON bünyesinde bugüne kadar önemli projelerde ve değişimlerde kilit rol üstlenen Onur Erdinç, 1 Kasım 2017 itibariyle AVON Malezya’nın Genel yönetmenliğini üstlendi.

AVON Kendini tanıttığı öyküsünde Şöyle diyor:  AVON 131 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden bir ortaklıktır.. AVON, AVON True, Mark, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi yakından tanınan ve sevilen markalara sahiptir. AVON, ürünlerini, dünya genelinde 6 milyon bağımsız AVON Satış memuru tarafından yaklaşık 70 ülkede tüketicilere sunar.

AVON, ürünlerinde, tüketicilerinin kalite, güvenilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi beklentilerini karşılayabilmek için sıkı kalite kontrol işlemleri uygular ve bu uygulamaları Uluslararası Kalite ölçütlerine uygun olarak yönetir.

Doğrudan Satış Birliği’nin (DSD) kurucu üyelerinden biri olan AVON, örgütün yönetiminde aktif rol almaktadır. AVON, ayrıca YASED (Uluslararası Yatırımcılar Birliği) ve KTSD’nin (Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Birliği) yanı sıra ÇEVKO Vakfı üyesidirAvon Malezya Yönetmeni Onur Erdinç

 

Tagged under

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul

Banner 468 x 60 px