Banner Top
Log In

NGSTYLE ile Çiçeklenin…

Yazın vazgeçilmezi çiçek desenleri NGSTYLE tasarımlarıyla hayat buluyor. Rengarenk çiçek desenleri ile NGSTYLE enerjinizi yükseltecek.

Farklı tasarımlar ve özgün bir tarz arayanların markası NGSTYLE, yazın vazgeçilmezi çiçek desenleri ile benzersiz tasarımlar hazırladı. Yazı ayağınıza getiren NGSTYLE, kırlarda çiçek bahçelerinde dolaşıyormuş gibi özgür ve rahat hissettirecek.

moda tutkunlarını özel bir koleksiyonla buluşturan NGSTYLE’ın “Uzak Diyarlar” adını verdiği 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda yaz aylarına özgü desenler ön plana çıkıyor. Özellikle çiçek, çizgi, şal desenleriyle hazırlanan, kimonolar, rahat şortlar, modern kesimli maksi ve günlük kullanımlı şık elbiselerle daha enerjik olacaksınız. Sezonun ön plana çıkan renkleriyle, özgür ve rahat kesimlerle hazırlanan tasarımlar, şifondan ketene, satenden viskona farklı kumaş alternatiflerini bir arada sunuyor.

Stil sahibi kadınların vazgeçilmez markası NGSTYLE, moda tutkunlarını “Uzak Diyarlarla” buluşturduğu 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu gölgeli kumlar, güneşli tepeler, serin dalgalar ve romantik kırlar gibi yazın tüm renklerinden ilham alan serilerden oluşuyor. NGSTYLE’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine www.facebook.com/NGSTYLE ve www.ng-style.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Tagged under

Apologies, but no related posts were found.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul

Banner 468 x 60 px