Banner Top
Log In

ZİYARET KOŞULLARIMIZ

Burası, tüm iş kollarına ve bu işkollarını oluşturan iş kesimlerinin buluşma yeri olan KobiSector…

Biz, RCA Global Yapımcılık İnşaatçılık Madencilik Tarımcılık Hayvancılık Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi Medya bölümü olarak ABD KobiSector lisansı altında bu sayfayı sizlere hazırlıyoruz.

Habercilerimiz sayesinde gündeme ilişkin bilgileri derliyor ve öykü haline getiriyor ve yayımını yapıyoruz. Lütfen ziyaret öncesi aşağıdaki ifadeleri okuyunuz ve hangi yükümlülükleri üstlendiğinizi biliniz. Bu sanalağ sayfasını ziyaret etmekle şu koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Bu sanal sitedeki tüm kavramlar, tescilli ya da değil, hepsi kayıtlı sahiplerinindir. Ve onların izni alınmadan kullanılamaz.

Bu sitenin yazarları gözlem, görüş ve düşünce bakımından ticari markalalarımızla veya bizimle doğrudan veya dolaylı olarak bir bağlılıkları veya zorunlulukları yoktur.

Onlar kendi görüş ve düşüncelerini hiçbir etki kalmadan ifade ederler. Bizim markalarımız onların bu düşüncelerinin okuyucuları ulaşmasında birer araçtır.

Yukarıda adlarını gördüğünüz sanal haber sitelerindeki öyküler, sadece yazarın kendi bakışı ile gördüğünün veya görmek istediği şeyin ifadesidir. İfade edilen şey bir genelleme değil yalnızca anlatılan olayın ifadesidir.

Bu aktarımlardan bir genelleme çıkarılamaz ve her olay yalnızca kendini ifade eder.

Bu sanal site, ve bu sitedeki tüm sayfalar, gerçek bir öyküye dayanır, ancak, bu yazarı tarafından nasıl görüldüğünü gösterir ki, bu her zaman doğru gözlem olmayabilir.

Veya sizin aynı olay hakkında bildikleriniz veya gördüklerinizle çelişebilir. Sizin yorumunuzdan farklılıklar sunabilir.

Ancak: bu öyküler, fotoğraflar ve yorumlarla sınırlı değildir. Bunu baştan kabul etmek ve okuduğunuz veya gördüğünüzün yalnızca o kişiyi bağladığını veya onun gözlemini yansıttığını kabul etmelisiniz.
Ve buna saygı göstermelisiniz.

Böylece, şunu kabul etmiş sayılırsınız ki, bu blog ve bu sitedeki herhangi bir sayfa, harfi harfine doğru olmayabilir. Temel olarak bizim yayıncılık ilkelerimize göre yapılan detime uygunluğu onaylanmışanlamına gelir ki, yine de bu yanılgılar içerebilir.

Bu blog, ve bu blogta belirtilen sonuçlar yalnızca sizin için hazırlanmış değildir.

Herkes için aynı yükümlülükler içinde ulaşilabilir biçimde düzenlenmiştir.

İstanbul

Banner 468 x 60 px